Pro objednávaní masáží nás můžete kontaktovat

pomocí formuláře na pravé straně

nebo  telefonický, nejlépe po sms

Petra - 608 516 782

Dejan - 724 761 207

nebo na e-mailovou adresu: 

info@centrum-empatie.cz

Nechte nám svůj vzkaz zde

Nabízíme následující masáže. Podrobný popis a ceník jednotlivých masáží najdete na této stránce níže.


  • Klasické relaxační a regenerační masáže celého těla
  • Aromaterapeutické masáže
  • Havajská masáž lomi-lomi
  • Masáž lávovými kameny
  • Ayurvédská masáž
  • Baňkování
  • Breussová masáž
  • Manuální lifting obličeje

  • Masáž obličeje lávovými kameny

  • Reflexní masáž chodidel

Klasická regenerační (švédská) masáž

Jedná se o klasickou masáž, která je nedílnou součástí evropské fyzioterapie. Nazývá se také švédská, jelikož právě v této zemi byla poprvé popsána. Zabývá se ošetřením svalových problému, zároveň je relaxační a detoxikační. 
30 min 400 Kč
45 min 600 Kč
60min 750 kč
90min 950 kč


Relaxační masáž 

Jedná se o kombinaci masážních technik s cílem navození hluboké relaxace. Vybrané hmaty klasické švédské masáže, havajské masáže lomi-lomi, ayurvédské a čínské techniky nebo reflexní terapie pomůžou zahnat stres a nastolit rovnováhu duše a těla. U této masáže je velmi vhodné přidání esenciálních olejů.

30 min  400 Kč
45 min  600 Kč
60 min  750 Kč
90 min  950 Kč

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi - Lomi je někdy označována jako "perla" mezi masážemi.

Masér střídá dlouhé rytmické tahy, tlaky prstů, dlaní a předloktí. Tímto vyvolává silný relaxační účinek, stimuluje lymfatický systém a napomáhá detoxikaci organismu.
30 min    400 Kč
45 min    600 Kč
60 min    750 Kč
90 min    950 Kč


Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je ideální k uvolnění namožených svalů, bolavých kloubů a vazů. Masážní olej obsahuje esenciální oleje, které podporují detoxikaci a navozují pocit klidu a bezpečí. Vhodné v chladném období.

45 min 650 Kč
60 min 850 Kč
90 min 1050 Kč

Ayurvédská masáž

Jedná se o nedílnou součást tradiční indické medicíny - ayurvédy. Spočívá v kombinaci masáže svalů jako celku a stlačování energetických bodů zvaných marmy. 
60 min 750 Kč
90 min 950 Kč


Baňkování

Jedná se o techniku pocházející ze starověku, která spočívá v přiložení baněk (skleněných, plastových či silikonových) na vybraná místa. Baňka vytvoří podtlak a působí jak lokálně (zatuhlé svaly, trigger pointy) tak reflexně. Baňky jsou velmi účinné jako technika proti celulitidě. Pro velkou intenzitu doporučujeme tuto techniku kombinovat s jinými druhy masáží.

30 min 400 Kč
45 min 600 Kč
60 min 750 Kč

Breussova masáž

Jedná se o masáž zad a převažně páteře, která se provádí třezalkovým olejem, který vyživuje meziobratlové ploténky, způsobuje jejích nabobtání. Díky mačkání zón podel páteře se ošetřují četné nervy, které ovládají životně důležité orgány.

Kontraindikace: těhotenství (u této masáže nejen první trimestr), pobyt na slunci po masáži
30 min 400 Kč

Manuální lifting obličeje

Je to velmi jemná masáž, která pomáhá odstranit jemné obličejové vrásky a pozvednout povislé mimické svalstvo (z anglického lift - zvednout). Má-li mít masáž efekt, je nutno ji provádět 1-2 krát týdně, přičemž se doporučuje 8-10 ošetření. Masáž je prováděna kvalitními oleji v bio kvalitě dle typu pleti. 

60 min 650 Kč


Masáž obličeje lávovými a studenými kameny

Tato masáž je oproti manuálnímu liftingu obličeje intezivnější, má i detoxikační účinky, neboť pomáhá uvolňovat z podkoží toxiny, které urychlují stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Studené kameny mají naopak zklidňující efekt. 

30 min 450 Kč
45 min 600 Kč 

 


Reflexní masáž chodidla

Vhodné pro unavené nohy i pro celkovou relaxaci organismů. Dle celostní medicíny ploska nohy reflexně souvisí se vzdálenými orgány a částí těla. Tedy masáž chodidel regeneruje a uzdravuje celé tělo.

30 min 400 Kč